22 Mayıs 2015 Cuma

Renault'ta işçiler üretimi durdurdu

Kayseri polisi Mostar şehri ile 'meslek kardeşi' oldu

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün başlattığı 'Meslek Kardeşliği Projesi' kapsamında Kayseri ile Mostar Emniyet Müdürlüğü 'kardeş' oldu. Kayseri İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ile Mostar Emniyet Müdürü Sayın Drazenko Miletic, meslek...

21 Ağustos 2013 Çarşamba 14:19
Kayseri polisi Mostar şehri ile 'meslek kardeşi' oldu
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün başlattığı 'Meslek Kardeşliği Projesi' kapsamında Kayseri ile Mostar Emniyet Müdürlüğü 'kardeş' oldu. Kayseri İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ile Mostar Emniyet Müdürü Sayın Drazenko Miletic, meslek kardeşliği ve ilkelerini belirleyen 'Niyet' mektubunu karşılıklı imzaladı.

Kayseri İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın başkanlığındaki 5 kişilik heyet, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün başlattığı ‘Meslek Kardeşliği' uygulamaları kapsamında Mostar Emniyet Müdürlüğü ile karşılıklı eğitim, kültürel, sanatsal, akademik ilişkilerin prensipteki temellerini belirlemek üzere, Bosna Hersek Federasyonu'nun Mostar kentini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Mostar Emniyet Müdürü Drazenko Miletic'i makamında ziyaret eden Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve beraberindeki heyet, görüş alışverişinde bulundu. Emniyet Müdürü Aydın, meslek kardeşliğinin iki teşkilata sağlayacağı kazanımlar ve projenin sağlayabileceği işbirliği olanakları üzerinde durulduğunu belirterek, şunları söyledi; “Taraflar böyle bir uygulamanın maddi manevi birçok olumlu yönünün zamanla kendini göstereceğine olan inançlarını dile getirdi. Meslek kardeşliğinin esas ilkelerini belirleyen niyet mektubunu Mostar Emniyet Müdürü Drazenko Miletic ile karşılıklı imzaladık."

Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Mostar'da, 3 ilçe emniyet müdürlükleri ile de meslek kardeşliği kapsamında gerçekleştirilebilecek faaliyetler üzerinde fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.
Heyet, resmi görüşmeler sonrasında program kapsamında öngörülen tarihi ve kültürel öneme sahip mekânları ziyaret ettikten sonra yurda döndü.

    Yorumlar

ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Yeni Anayasa bütün sorunları çözer mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV