22 Mayıs 2015 Cuma

Renault'ta işçiler üretimi durdurdu

AKP'den Adaylık Anketi. İşte AKP'nin Belediye Başkan Aday Adayları

Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler için adayını belirleme çalışmalarına başlayan AKP geçtiğimiz hafta ortasından anket çalışmalarına başladı.

30 Eylül 2013 Pazartesi 11:41
AKP'den Adaylık Anketi. İşte AKP'nin Belediye Başkan Aday Adayları
Üniversite öğrencilerinin yaptığı anket çalışmalarında Bandırma sokaklarında esnafa ve vatandaşa 8 isim soruldu.

Bu isimlerden hangisini tanıyorsunuz, Mart ayı içinde yapılacak olan yerel seçimlerde hangi ismin aday olmasını istersiniz ve partiye mi yoksa adaya mı oy verisin soruları ile vatandaştan bilgi alındığı gözlendi.

Bandırma Ak Partil İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu’na yönelttiğimiz soru çerçevesinde anketin genel merkez tarafından yapıldığı, anket sonuçlarının ilçelerde belirlenmesi sonrası il teşkilatı tarafından Ankara’ya yönlendirileceği belirtildi. Kasapoğlu, genel merkezin anket sonrası belirleyeceği isim doğrultusunda yerel seçim çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Ankette vatandaşlara belediye başkan aday adaylığı için şu isimler soruluyor.

TOKİ yapı denetiminden eski belediye başkanlarından Hasan Sur’un oğlu Haluk Sur, Bandırma’lı esnaflardan Alp Bostancı, Gümrük müşaviri Yakup Ataş, Bandırma’nın köklü esnaflarından Göksel Karlahan, Eti Maden işletme müdürü Recep Şekerci İnşaat mühendisi Bora Öziş, Bandırma Ticaret Odası ve Bandırmaspo Başkanı Mehmet Kılkışlı ile Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin’in isimleri ankette sorulan isimlerinin olduğu belirlendi.

Ak Partinin Bandırma Belediye Başkanlığını yeniden geri almak için çok sıkı anket ve titiz bir çalışma ile Bandırma halkının önüne iyi bir adayla çıkmanın çabası içerisinde olduğu yapılan çalışmalarla görülüyor.

Bilindiği gibi daha önce Cumhuriyet Halk Partisi’nden de Belediye Başkanı Sedat Pekel, Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Dursun Mirza, eski ilçe başkanı Metin Ok, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Göçmez, Kent meclisi Başkanı Dr. Selim Panç ve Eğitim-Sen başkanı eğitimci Gültekin Mutlu aday adaylıklarını açıklamışlardı.

Yapılan çalışmaların Bandırma kamuoyu tarafından da merakla ve yakinen takip edildiği gözlemleneniyor.    

    Yorumlar

ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Yeni Anayasa bütün sorunları çözer mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV